Cutlery
Broneeri külaliskorter
Broneerima
Icon

Väo Keskuse kõigi mugavustega ühe- ja kahetoalised külaliskorterid Tallinnas

Väo Keskuse külaliskorterid Tallinna kesklinnast vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel pakuvad suurepäraseid võimalusi mugavaks majutuseks. Meie läbimõeldud planeeringuga ühe- ja kahetoalised külaliskorterid on hea lahendus pikaajaliseks üüriks, eriti kui on mõttes korteri üürimine ettevõttele.

Külaliskorterid Tallinnas võivad olla justkui ettevõtte isiklikud hotellitoad koos kõigi luksuslike lisateenustega: tasuta parkimisega, kiirete ühendusteedega iga linnaosaga. Lisaks sisaldab külaliskorteri hind ka sauna- ja jõusaalikasutust, pakkudes külastajale olulise eelise võrreldes Booking või Airbnb Tallinna valikutega. Korteri üürimine ettevõttele annab võimaluse majutada Tallinnas nii ettevõtte töötajaid kui kliente või äripartnereid, pakkudes neile maksimaalset kvaliteeti ja esinduslikku elamispaika.

Väo Keskuse iga külaliskorteri detail on läbi mõeldud, et tagada maksimaalne kasutusmugavus ning külaliskorteri kompaktsus. Meie külaliskorterid Tallinnas on täiuslik kombinatsioon mugavusest ja kvaliteedist, mis teeb neist esmaklassilise Tallinna majutuse äriklientidele.

Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas on saadaval üürimiseks soodsa kuupõhise hinnaga pikaajaliselt (rendiperiood alates 3 kuud) või lühemaks perioodiks (rendiperiood minimaalselt 1 kuu), makstes renti päevahinna alusel vastavalt enda või oma töötaja vajadustele. Korteri üürimine ettevõttele või eraisikule toimub lepingu alusel.

Külaliskorteri pikaajaline üüriline saab majutada Tallinnas enda töötajaid hinnaga alates 21€/öö, millele lisandub käibemaks - nii mugavat, luksuslikku ja soodsat lahendust ei paku ükski teine majutus ega Airbnb Tallinnas.
Teenus Hind * /€
Koristus (ei sisalda voodipesu ja saunalina vahetust) 30,00
Voodipesu ja saunalina vahetus 20,00
Jõusaali kasutus hinna sees
Sauna kasutus hinna sees
Parkimine hinna sees
* Hindadele lisandub käibemaks

Külaliskorterid Tallinnas koos tasuta saunaga

Mis on parim viis pika tööpäeva lõpetamiseks kui üks kuum saun? Nii meie ühe- kui kahetoalised külaliskorterid Tallinnas võimaldavad lisatasuta saunatamist. Mis veel parem - külaliskorterid ja saun asuvad samal korrusel, seega saad mugavalt enda korterist kasvõi hommikumantlis sauna poole sammuda.

Tasuta ööpäevaringne jõusaalikasutus

Majutus koos tasuta jõusaali kasutamisega - Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas just seda pakuvad! Meie külaliskorterite kliendid saavad kasutada jõusaali just neile sobival ajal, sest jõusaal on kasutamiseks avatud ööpäevaringselt. Tõeliselt hubases ja hea energiaga tervisetoas ootavad Sind kardio-seadmed, vabaraskused ja võimlemisala.

Hubane puhkenurk, kus raamatuid lugeda

Külaliskorteritega samal korrusel paikev puhkenurk on suurepärane koht, kus puhata silmi ja vaadata linna siluetti või liiklussõlmes kiirustavaid sõidukeid, lugeda raamatut või teha aega parajaks järgmisteks tegemisteks. Puhkenurk on kõigile külaliskorterites ööbijatele kasutamiseks.
13 min
13 min
15 min
16 min
17 min
26 min

Korduma kippuvad küsimused

Külaliskorteri broneerimine ja lepingu lõpetamine

Plus Minus

Kas korterit saab enne broneerimist näha?

Meie külaliskorterid Tallinnas on nähtavad erinevate piltidega Väo Keskuse kodulehel. Kui tunned, et soovid korterit oma silmaga näha, siis võta ühendust info@vaokeskus.ee ning lepime võimalusel aja kokku.
Plus Minus

Kuidas saan korterit broneerida lühemaks ajaks kui üks kuu?

Külaliskorteri broneerimiseks lühemaks ajaks kui 1 kuu tuleb sul liikuda kas www.booking.com lehele ning seal otsingusse sisestada Väo Keskus või liikuda Bookingu lehele läbi Väo Keskuse kodulehel kuvatud lingi.
Plus Minus

Kuidas toimub kuupõhine tasumine?

Kuupõhised arved külaliskorteri teenuse eest väljastame iga kuu alguses ning need tuleb tasuda arvel näidatud pangakontole vastavalt maksetähtajale.
Plus Minus

Millised kõrvalkulud lisanduvad veebilehel kuvatud hinnale?

Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas arvestavad kuupõhise hinna sisse kõik kommunaalkulud.
Plus Minus

Kas saan korteri vabastada ennetähtaegselt?

Lepingu võib öelda üles 30-päevase etteteatamisega, kuid sul on õigus antud perioodil külaliskorterit edasi kasutada. Juhul, kui soovid lahkuda koheselt, kehtib 30-päevane etteteatamise tähtaeg ning selle perioodi eest tuleb ka tasuda.
Plus Minus

Kas enne lahkumist peab korteri koristama?

Eeldame, et külaliskorteri sama puhtana, nagu selle saabumispäeval said. Juhul, kui korter on pärast tagastamist koristamata või puudulikult koristatud, on meil õigus nõuda hinnakirjas avaldatud koristustasu.
Plus Minus

Kuidas toimub korteri üleandmine?

Rendiperioodi lõppedes pead korteri lihtsalt vabastama hiljemalt 12.00ks. Palun võta kaasa kõik oma asjad ja vii prügi välja. Me ei vastuta tuppa unustatud asjade eest. Meie poolne haldur vaatab hiljem korteri üle ja kui pretensioone ei ole, ongi rendiperiood sellega lõppenud ning tagastame Sinu poolt tasutud tagatisraha. Kui külaliskorteris on tekkinud kahjustusi, mis ei tulene harilikust kulumisest ja kasutamisest, siis võtame Sinuga ühendust. Hindame iga kahjustust eraldi. Sellisel juhul võib tagatise tagastamine viibida seni, kuni kahjunõue saab hüvitatud.
Plus Minus

Kuidas saan korteri üürilepingut pikendada?

Külaliskorteri lepingu pikendamine käib samamoodi nagu broneerimine. Sina esitatud meile päringu, meie vaatame selle läbi ja vastame. Lepingut pikendame sel hetkel kehtivate hindadega. Kui teatad 30 päeva enne lepingu lõppemist, et soovid lepingut pikendada, püüame Sulle tagada sama korteri vältimaks kolimist.

Tingimused

Plus Minus

Kuidas pääsen korterisse?

Igale külastajale genereeritakse unikaalne uksekood, mille abil pääseb klient külaliskorterisse.
Plus Minus

Kas lemmikloomad on külaliskorterisse lubatud?

Väo Keskuse külaliskorteritesse ei ole lemmikloomad lubatud.
Plus Minus

Kas korteris on olemas kõik kööginõud?

Meie külaliskorterid Tallinnas ei sisalda kööginõusid. Kööginõud tuleb juurde tellida lisatasu eest broneerimiskeskkonnast ning neile rakendub kodulehel kuvatud hind. Nõude kasutamise eest makstud lisatasu ei kuulu rendiperioodi lõppedes tagastamisele.
Plus Minus

Kas korteris on olemas voodipesu?

Külaliskorteris on tekid ja padjad olemas. Voodipesu saab juurde tellida lisatasu eest broneerimiskeskkonnast ning sellele rakendub kodulehel kuvatud hind. Voodipesu kasutamise eest makstud lisatasu ei kuulu rendiperioodi lõppedes tagastamisele.
Plus Minus

Kas parkimine on tasuline?

Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas võimaldavad tasuta parkimist suures parklas.
Plus Minus

Mida teha, kui midagi läheb katki?

Kui külaliskorteris läheb midagi katki, siis võta meiega ühendust aadressil info@vaokeskus.ee. Hindame igat juhtumit eraldi.
Plus Minus

Kas saan korterisse kirju ja pakke tellida?

Väo Keskus ei vastuta kirjade ega pakkide eest, mis aadressile Lagedi tee 1 tarnitakse. Väo Keskuse töötajad ei võta klientidele saabunud kirju ega pakke vastu ega toimeta neid edasi. Klientidel ei ole õigust tellida omale pakke Väo Keskusesse.
Plus Minus

Kellega mure või probleemi korral ühendust võtta?

Klient on kohustatud teavitama puudustest ning probleemidest koheselt nende ilmnemisel Väo Keskuse personali. Selleks tuleb pöörduda 1. korrusel paikneva tankla teenindusjaama töötaja poole või helistada infonumbril +372 53 235 041. Tankla teenindaja salvestab saabunud info ja edastab selle haldurile.
Plus Minus

Kas maja reeglite järgimine on kohustuslik?

Kodulehel www.vaokeskus.ee avaldatud Väo Keskuse kasutusreeglid kuuluvad lepingu juurde ning nende järgimine on kõigile kohustuslik.

Lisateenused

Plus Minus

Milliseid lisateenuseid võimaldavad Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas külalisel kasutada?

Väo Keskuse külaliskorterid Tallinnas sisaldavad lisaks külaliskorterile ka ilma lisatasuta jõusaali ja sauna külastust.
Plus Minus

Kuidas sauna kasutada?

1. Saunas on lubatud viibida inimestel alates 16 eluaastat. Noorematel on lubatud saunas viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
2. Sauna külastaja vastutab ise oma terviseriskide eest.
3. Saunas ei tohi tarbida alkoholi.
4. Enne sauna kasutamist tuleb ennast pesta.
5. Saunas ei ole lubatud kasutada õlisid, mett, soolasid ja muid keha-ja näohooldusvahendeid.
6. Leiliruumis ei ole lubatud kasutada vihtasid.
7. Leili viskamiseks tuleb kasutada kuuma vett mõõdukas koguses, arvestades ka teiste saunas viibivate inimestega.
8. Leiliruumis tuleb kasutada istumisaluseid (paberist), mida saab sauna ukse kõrvalt.
9. Leiliruumis viibides tuleb hoida ust kinni.
10. Leiliruumist viimasena lahkudes tuleb kustutada sealt tuli.
Plus Minus

Millised on reeglid sauna kasutamisel?

1. Saunas on lubatud viibida inimestel alates 16 eluaastat. Noorematel on lubatud saunas viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
2. Sauna külastaja vastutab ise oma terviseriskide eest.
3. Saunas ei tohi tarbida alkoholi.
4. Enne sauna kasutamist tuleb ennast pesta.
5. Saunas ei ole lubatud kasutada õlisid, mett, soolasid ja muid keha-ja näohooldusvahendeid.
6. Leiliruumis ei ole lubatud kasutada vihtasid.
7. Leili viskamiseks tuleb kasutada kuuma vett mõõdukas koguses, arvestades ka teiste saunas viibivate inimestega.
8. Leiliruumis tuleb kasutada istumisaluseid (paberist), mida saab sauna ukse kõrvalt.
9. Leiliruumis viibides tuleb hoida ust kinni.
10. Leiliruumist viimasena lahkudes tuleb kustutada sealt tuli.
Plus Minus

Kuidas saab jõusaali kasutada?

Jõusaali kasutamist ei tule ette broneerida – mine lihtsalt kohale ja treeni! Jõusaali kasutamisel puudub ajaline piirang.
Plus Minus

Millised on reeglid jõusaali kasutamisel?

1. Jõusaalis on lubatud viibida inimestel alates 16 eluaastat. Noorematel on lubatud jõusaalis viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
2. Jõusaal on avatud 24h.
3. Jõusaal on mõeldud kasutamiseks Väo keskuse külaliskorterite kasutajatele.
4. Klient kasutab jõusaali ning treenib seal omal vastutusel. Tekkinud vigastustest või traumadest tuleb teavitada koheselt Väo keskust kas pöördudes restorani personali poole, tankla teenindusjaama töötajate poole või helistades selleks ettenähtud numbril.
5. Jõusaalis peab kandma puhtaid treeningjalanõusid, mida kasutatakse ainult siseruumides.
6. Jõusaalis ei ole lubatud viibida paljajalu, palja ülakehaga ega kanda lahtiseid jalanõusid.
7. Vabasid treeningraskuseid ei tohi tõsta treeningvahendite polsterdatud osale.
8. Üleriietes ja välijalanõudes ei ole lubatud viibida jõusaalis.
9. Jõusaali vara tahtlik rikkumine või varastamine tuleb hüvitada kliendil täies mahus vastavalt majutusasutuse poolt esitatud arvele.
10. Pärast treeningut on klient kohustatud puhastama enda poolt kasutatud treeningvahendid selleks ettenähtud puhastusvahenditega.
Plus Minus

Kas duši- ja riietusruumi võivad kasutada kõik korterite külastajad?

Duši-ja riietusruumi kasutamine on mõeldud kõigile sauna ja jõusaali kasutajatele.
Plus Minus

Millised on reeglid duši- ja riietusruumi kasutamisel?

1. Riietusruum on mõeldud kasutamiseks Väo keskuse külaliskorteri broneerinud klientidele.
2. Riietusruum on avatud 24h.
3. Riietusruume tuleb kasutada sihtotstarbeliselt.
4. Riietusruumi sisenedes tuleb võtta välisjalanõud jalast.
5. Võimalusel tuleb kasutada riietusruumis ja duširuumis rannaplätusid.
6. Riietusruumi kappi jäetud asjad on külastaja enda vastutusel.
7. Riietusruumi kappi ei ole lubatud jätta pikemaks ajaks hoiule isiklikke asju.
8. Pesemiseks peavad külastajal olema kaasas enda pesuvahendid.
9. Duši- ja riietusruumis on keelatud raseerimine ja juuste värvimine.
10. Duširuumis tuleb kasutada vett mõistlikult ning säästlikkuse printsiipi jälgides.
11. Sauna või jõusaali minnes tuleb keerata riietusruumi kapp võtmega kinni.
12. Riietusruumist lahkudes tuleb kapi võti jätta kapi külge ning kapp avatud asendisse.